Ogłoszenia 20.10.2013

29 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730 , 1130  B: 930. Do puszki na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” złożono 360 zł. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składka mszalna jest przeznaczona na misje. Wpłaty: B: 980 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700 , po Mszy Nabożeństwa Październikowe. Różaniec w Bobrówce o 1700.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – bł. Jakuba Strzemię
– wtorek – bł. Jana Pawła II
– czwartek – bł. Jana Wojciecha Balickiego

4. We wtorek o 1600 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

5. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1700 . Po Mszy Świętej egzamin dla III grupy do bierzmowania.

6. Przypominam o porządkach na grobach i segregacji śmieci. Na sobotę 26.10  porządki na cmentarzach – koszenie starego cmentarza oraz rowów wokół cmentarzy. Pobocza i teren pomiędzy cmentarzami został wykoszony przez kosiarkę z gminy.

7. W sobotę, 26.10 Pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Przemyśla i Pielgrzymka młodzieży do parafii Chrystusa Króla do Jarosławia.

8. W następna niedzielę obchodzimy rocznicę poświęcenia kościoła własnego.

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     + Andrzej Komenda (gregorianka)

– wt.    + Andrzej Komenda (gregorianka)

– śr.      B: + Andrzej Komenda (gregorianka)

– czw.  + Andrzej Komenda (gregorianka)

– pt.     + Andrzej Komenda (gregorianka)

– sob.   + Andrzej Komenda (gregorianka)

– ndz.   730     RW: + Andrzej Komenda (gregorianka)

930    B:  z Róży Jadwigi Bąk, dziek. z prośbą o zdrowie i Boże błog.
i opiekę MB dla Sióstr i ich rodzin

1130   RW:  za parafian