Ogłoszenia 3 N Adwentu A (GAUDETE)

3 Niedziela Adwentu A  (GAUDETE)                                                    15.12.2019

1. 1. Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00,Bobrówka 9.30. W ubiegłą niedzielę do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie złożono 903zł.Bóg zapłać.
  2. We wtorek w naszej parafii spowiedź przedświąteczna. W Ryszkowej Woli od 15.00 – 17.00, a w Bobrówce od 15.30 – 17.00.Zapraszam wszystkich. W tygodniu Msze św. roratnie we wtorek. o godz. 17.00. W pozostałe dni tygodnia ze względu na spowiedź w dekanacie Msze św. o godz. 18.00. Zapraszam dzieci z lampionami. W pon. 16-ty dzień miesiąca modlimy się do Jana Pawła II.

3.W środe w Bobrówce po Mszy św. spotkanie dla ministrantów. Zapraszam.

1. Od wtorku, tj. od 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. Wielkie antyfony Adwentu.
  2. Spowiedzi w dekanacie: w, pon. Zapałów, we wt. Ryszkowa Wola i Bobrówka śr. Szówsko, czw. Surochów , pt. Makowisko i Piwoda, sob. Wiązownica. Zachęcam do spowiedzi.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Konfesjonały! Bardzo dziękuję Panu, który uzupełnił i dodał dodatkowe oświetlenie w naszym kościele. Bóg zapłać.

.Intencje   mszalne:  od 16.12 – 22.12.2019

Pon. +Anna Błażejewska od wnuka Marcina z rodz.

Wt. +Emilia i Józefa(f)

Śr. +Krzysztofa(f) Drozd

Czw. O nawrócenie grzeszników

Pt.  +Jan i Józefa(f) Walków

Sob, +Józef i Janina Walków

7.30  Z róży Wieliczko Anny w int. sióstr i ich rodz.

9.30  +Maria i Jan Norek

11.00  Za parafian