Ogłoszenia 1 N Adwentu A

1 Niedziela Adwentu    A                                                                                        01.12.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna przeznaczona na seminarium w Przemyślu. Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2019/2020. Pod hasłem „Eucharystia daje życie”. Za tydzień w niedzielę rozdanie medalików dzieciom z kl. III na sumie. Wpłaty: krzyżówka-szkoła 2490zł,szkoła-kościół 230zł,kościół-Górki 1420zł,Osiedle 1910zł..Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i od 12.00  – 13.00 Godzina łaski, zapraszam na adoracje do kościoła.

2.W  tygodniu Msze Św. roratnie o 17.00. Zapraszam dzieci z lampionami.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. Św. Franciszka Ksawerego, w pt. św. Mikołaja, w sob. św. Ambrożego.

4.We środę Msza Św. w Bobrówce o 17.00.Od 16.00 spowiedź przed I-szym piątkiem.  Spotkanie dla Ministrantów i Maryjek po Mszy św.

5.W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. W tym dniu wypada adoracja całodzienna Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Na rozpoczęcie adoracji o godz.10.30  Msza św. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Od 16.00 spowiedź przed I-szym piątkiem miesiąca i o 17.00 Mszy św. a po nabożeństwie spotkanie dla Ministrantów i Maryjek. Program adoracji jest w internecie i na tablicy.

6.W piątek I-szy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w Bobrówce o 16.00, a w Ryszkowej Woli o 17.00.

7.W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w Ryszkowej Woli o 17.00 i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu. Zapraszam.

8.Dziś poświęcenie opłatków i możliwość ich nabycia po Mszy św.

9.Za tydzień dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszki na pomoc tym Kościołom.

10.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę zamykać drzwi. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji adwentowej. Remont dachu .Zostały złożone wnioski o dotację do Ministerstwa Kultury i Ministerstwa spraw wewnętrznych.(Fundusz kościelny).

.Intencje   mszalne: 02.12 – 08.12.2019

Pon.+ Józef Urbaś w rocz. śm.

Wt. +Mariusz Sidor od kuzyna Dominika

Śr. +Ludwik 2 rocz. śm i Aniela Jędruchów

Czw.+ Julia Kuc od rodz. Zagrobelnych z Cetuli

Pt. :  B. własna (03. 09.2019)