Ogłoszenia 33 NZ C

33 Niedziela Zwykła C                                                                   17.11.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. wsp. bł .Karoliny Kózkówny, w śr. wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w czw. wsp. Ofiarowania NMP, w pt. wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych. W każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce, przed Mszą o godz.16.30 wypominki.

4.Zapowiedzi:Ireneusz,Łukasz Kisielewicz s. Krzysztofa i Jadwigi Kuśnierz, ur. w Radymnie, stanu wolnego i Katarzyna Kozimor c. Andrzeja i Haliny Kalmuk, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego. zap 1

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów. Od Bożego Narodzenia proszę by dekorowanie kościoła podjęło Osiedle.

Intencje   mszalne:18.11 – 24.11.2019

Pon.: Za zm. z wypominek

Wt.:+ Teresa Panek od sąsiadów

Śr.:+ Katarzyna i Halina w rocz. śm.

Czw.: + Anna Błażejewska od córki Marzeny z mężem

i dziećmi

Pt.: O zdrowie i bł.Boże dla Marii i Dariusza

Sob.: + Anna Błażejewska od syna z rodz.

7.30: + Bolesław Sidor 1 rocz. śm.

9.30: + Stefania(f) i Czesław Kałek

11.00 Za parafian