Ogłoszenia 29 NZ C

29 Niedziela Zwykła C                                                                   20.10.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii).Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje.Na Fundacje Nowego Tysiąclecia w Dzień Papieski złożono 1080zł.Bóg zapłać.Wpłaty:Maje-120zł. Pom-680zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:We wt.św.Jana Pawła II, w czw. bł.ks. Jana Wojciecha Balickiego. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie dla Maryjek i ministrantów. W czw. spotkanie dla Maryjek i ministrantów w Ryszkowej Woli.

4.Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (spowiedź).

5.Proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy.Proszę parafian z Osiedla by wykosić cmentarz. Są już kartki na wypominki. Proszę zaznaczać rejon parafii.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:21.10 – 27.10.2019

Pon.:+Włodzimierz 7 rocz. śm.

Wt.:+Władysław Janowski od parafian   (chrzest !)

Śr.+Władysław i Władysława

Czw.:+Mariusz Sidor od kuzynki Jolanty z rodz.

Pt.:+Stanisław Nawłoka od żony

Sob.:+Władysław Janowski od parafian

7.30:+Maria i Michał Chodań

9.30:Z róży Danuty Węglarz o zdrowie,bł. Boże dla