Ogłoszenia 24 NZ C

24 Niedziela Zwykła C                                                                   15.09.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Wpłaty:RW kościół-Górki 2160zł. Bóg zapłać. Od dziś do następnej niedzieli przeżywamy IX tydzień wychowania.Módlmy się za dzieci i młodzież.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:W śr. święto  św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy radio diecezjalne (FARA). W sob. święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko w sobote Msza św. o godz.17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi z kl.VIII.

4.W czw. po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi z kl.VIII

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu..

Intencje   mszalne:16.09 – 22.09.2019

Pon.:+Teresa Panek od syna z rodz.

Wt.:Za wnuków i ich rodziców o zdrowie i bł. Boże

Śr.:+Józefę(f),Józef, Zygmunt od siostry Marii

Czw.:+Andrzej i Edward Komenda

Pt.:+Mariusz Sidor od stryja Edwarda z żoną

Sob.:+Stanisława(f) i Bolesław oraz Józef

i Stanisława(f)     (chrzest)

7.30:W 2 rocz.ślubu za Ewelinę i Krzysztofa z prośbą

o zdrowie i potrzebne łaski

9.30:+Tadeusz Chysz 7 rocz.śm.

11.00:Za parafian