Ogłoszenia 16 NZ C

Ogłoszenia

16 Niedziela Zwykła C                                                                   21.07.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dzisiaj błogosławieństwo pojazdów i kierowców.Ofiary zebrane z tej okazji na parkingu będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W liturgii wspominamy:w pon.św. Marii Magdaleny, we wt. św.Brygidy Szwedzkiej,patronki Europy, w śr.św Kingi w czw.Święto św. Jakuba Apostoła, w pt. św. Joachima i Anny,rodziców NMP i modlimy się za rodziców i ludzi starszych.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00.

4.Zapowiedzi:Leszek,Grzegorz Nowak s.Tadeusza i Heleny Wróbel, ur. Lubaczowie,zam Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Maria,Barbara Szałaj c.Jana i Eugeni Nowosiad,ur.Jarosław, zam Zapałów stanu wolnego, zap. 2.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 22.07 – 28.07.2019

Pon.:+Stanisława(f) Opiela od wnuka Jerzego z rodz.

Wt.:+Julia Kuc od rodz. Paterek

Śr.:O zdrowie i bł. Boże dla sióstr i ich rodz.z róży

Anieli Grela

Czw.:O bł.Boże dla Krzyśka i jego rodziny

Pt.:+Aniela i Jan Marczewski

Sob.:O nawrócenie grzeszników

Niedziela:

7.30:+Mariusz Sidor 1 rocz. śm.

9.30:+Anna Moskal

11.00:+ Stanisław Kuroś w 4 rocz. śm.

 

Napisano w Ogłoszenia