Ogłoszenia 13 NZ C

13 Niedziela Zwykła C                                                                   30.06.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana Tajemnic różańcowych.Prenumerata czasopism: Niedziela 65zł, Arka 15zł, Promyczek 15zł, Miłujcie się 10zł. Bóg zapłać.Dziś zakończenie nabożeństw czerwcowych.W pierwszą niedzielę lipca taca na seminarium w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.Tylko we wt. Msza św. o godz. 7.00 rano.W liturgii wspominamy:  w śr.święto św. Tomasza Apostoła, sob. bł.Marii Teresy Leduchowskiej.

3.W śr. spowiedź od 17.00. Msza św. o 18.00.W tym tygodniu pierwszy czw., pt.i pierwsza sobota  miesiąca.

4.W czw. od 17.00-18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź przed I-piątkiem.

5.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00. Msza św. w Bobrówce o 17.00, a w Ryszkowej W o 18.00.W sobote I-sobota miesiąca będziemy wynagradzać NSN Maryi Panny.

6.Bóg zapłać za przygotowanie odpustu parafialnego,bierzmowania i naszego jubileuszu.Bardzo serdecznie dziękuję naszej scholi za piękny śpiew,P organiście,tym którzy cokolwiek czytali czy mówili,ministrantom,maryjkom.Dziękuję paniom i tym,którzy sprzątali i dekorowali kościół.Bardzo serdecznie dziękuję Kołu Gospodyń za przygotowanie posiłku i tym,którzy roznosili.Dziękuję Paniom z RW i z B za placki,które upiekły na uroczystość.Dziękuję tym,którzy przygotowali i zamontowali tablice pamiątkową przy kościele,dziękuję za baner z Duchem Świętym, dziękuję za przywiezienie i odwiezienie ławek z Bobrówki,Bóg zapłać za konfesjonały.Dziekuję Pani,która przygotowała wode,dziękuję tym,którzy nieśli baldachim. Bóg zapłać wszystkim za wszystko,pamiętam i dziękuję tym, którzy wykonali mniej widoczne prace,ale bardzo potrzebne dla naszej uroczystości.Bóg zapłać.O dyżur do sprzątania proszę następne osoby z kolejki.

1. Mam jeszcze jedno ogłoszenie.5 lipca z Jarosławia wychodzi Piesza pielgrzymka na Jasną Góre.Można się jeszcze zapisać,zachęcam.

Intencje   mszalne:  od 01.07 – 07.07.2019

Pon.:+Julia Kuc od rodz.Mądochów