Ogłoszenia 3 N W Postu C

3 Niedziela Wielkiego Postu C                                                                   24.03.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale.W ostatnią niedzielę do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes zebrano 744zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3.W środę w Bobrówce Msza Święta o 17.00.Spotkanie ministrantów i Maryjek.

4.W piątek Droga krzyżowa w Bobrówce z obrzędem Komunii Świętej o 16.00.W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 a następnie Msza Święta.

5.W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

6.Zapowiedzi:Mateusz, Józef Smoliński s.Mariusza i Doroty Popik,ur. w Rzeszowie zm. w Korzenicy,stanu wolnego i Andżelina, Zofia Węglarz c.Janusza i Celiny Jaremko, ur. w Jarosławiu, zm. w Ryszkowej Woli,stanu wolnego,zap. 1.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.(Z soboty na niedzielę zmiana czasu).W sobotę w Bobrówce o godz.18.30 spotkanie Rady duszpasterskiej w świetlicy.W niedzielę w Ryszkowej Woli po sumie spotkanie Rady duszpasterskiej.Zapraszam.    Bobrówka:Bóg zapłać paniom które myły okna w kaplicy i panu , który wycinał litery na krzyż.

Intencje   mszalne:  od 25.03 – 31.03.2019

Pon.: Dziękczy.od rodz. z prośbą o zdrowie

Wt.:zm.Władysław Janowski od parafian z Ryszkowej Woli

Śr.:zm.Władysław Janowski od parafian z Bobrówki