Ogłoszenia 3 N Zwykła C

3 Niedziela Zwykła C                                                                   27.01.2019

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dziś w Zapałowie XV Festiwal Kolęd i Pastorałek.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.Tylko w pon. i wt. rano o godz. 7.00.W śr. spotkanie dla ministrantów i Maryjek po Mszy św. w B.W czw. w R W spotkanie dla ministrantów i Maryjek po Mszy św.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. św. Jana Bosko.W śr. Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.W czw. od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. W sob.Święto Ofiarowania Pańskiego(Matki Bożej Gromniczej). Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za wszystkich powołanych, szczególnie z naszej parafii. Poświęcenie gromnic. Msze Święte: Bobrówka – 16.00, Ryszkowa Wola – 17.00.i dzieci klasy III otrzymają książeczki. Taca mszalna jest przeznaczona na klasztory klauzurowe.

4.W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 w Ryszkowej W. a następnie w Bobrówce.Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej W. o 17.00.Proszę spowiadać się już od poniedziałku.

5.W sobotę pierwsza sobota miesiąca.Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP.Kandydaci tak z pośród dziewczynek jak i chłopców zostaną przyjęci do Maryjek i do ministrantów.W Bobrówce poszukujemy grabarza.Bóg zapłać p.Brodzie za dotychczasową posługę.Również poszukujemy kogoś do rady parafialnej z Gościńca 2. Jeszcze do zrobienia na cmentarzu w Bobrówce pozostało: Nowy krzyż,ogromnienie kaplicy,nagłośnienie wewnącz kaplicy,ułożenie kostki przed kaplicą i chłodnia.

6.W niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.W niedzielę również św.Błażeja, poświęcenie jabłek.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 28.01 – 03.02.2019

Pon.:Gregorianka zm.Ludwik Jędruchów