Ogłoszenia 31 NZ B

31 Niedziela Zwykła B                                                                   04.11.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pt. Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w sob.św.Leona Wielkiego pap. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych.Należy nawiedzić cmentarz,przystąpić do komunii św.odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie dla kl.VIII  i kl. III gimnazjum.

4.W pt. spotkanie kl. VIII i kl. III gimnazjum.

5.W niedzielę Rocznica Odzyskania Niepodległości.Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę o podlewanie kwiatów.Bóg zapłać panom za pracę przy parafii.

Intencje   mszalne:05.11 – 11.11.2018

Pon.:Za zm. z wypominek

Wt.:zm.Stanisław Węgrzyn i za zm. rodziców

Śr.:Za zm. z wypominek

Czw.:zm.Grzegorz Drozd od praco. Stolarni Marty

i Andrzeja Biały

Pt.:zm.Stanisław Nawłoka od córki Marioli

Sob.:zm.Maria Kisała 13 rocz. śm.

7.30:zm. Józef Komenda od siostry Doroty z rodz.

9.30:W 35 rocz. ślubu Msza dziękczy. z prośbą

o zdrowie i łaski