Ogłoszenia 28 NZ B

28 Niedziela Zwykła B                                                                   14.10.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski.Po Mszy św.zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia.Wpłaty szkoła-kościół 370zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt.. 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II. W czw. święto św. Łukasza.Modlimy się w intencji służby zdrowia.W sobotę pielgrzymka DPP do Archikatedry, zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z klasy VII.

4.W czwartek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. VII.

5.W piątek spotkanie ministrantów.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.Bóg zapłać P. senatorowi Golbie z Wiązownicy za suszenie desek na ławki do kaplicy. Dziękuję Panom którzy, odnowili bramę cmentarną.

Intencje   mszalne:15.10 – 21.10.2018

Pon.:zm.Jan Serafin od kuzynek Józefy i Elżbiety

Wt.:zm.Feliks Żaczek 20 rocz. śm.

Śr.:zm.Jan,Paraskiewia Grela i Kazimierz Kardasiński

Czw.:zm.Maria i Władysław