Ogłoszenia 25 NZ B

25 Niedziela Zwykła B                                                                   23.09.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś po sumie spotkanie z rodzicami dzieci kl.III I-kom.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czwartek Wsp. św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, męczennika, w sobotę święto świętych Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała – odpust w Surochowie o 11.00.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie młodzieży bierzmowanej z kl. VIII i III gimnazjum.W piątek w Ryszkowej Woli spotkanie młodzieży bierzmowanej z kl.VIII i III gimnazjum.

4.W sobotę 29.09.br.jest spotkanie róż różańcowych w Kalwarii Pacławskiej.Spotkanie rozpoczyna się o godz.10.00. Msza św. w bazylice o godz. 12.00,zachęcam do wyjazdu indywidualnie.

5.Są zdjęcia z ostatniej pielgrzymki do Sokółki. Św. Lipki i Gietrzwałdu.Można odebrać w zakrystii.Zapraszam.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.Proszę parafian z rejonu krzyżówka-szkoła by  wykosić cmentarz.

Intencje   mszalne:24.09 – 30.09.2018

Pon.:zm.Grzegorz Drozd od Mateusza Serafin

Wt.:zm.Jan,Anna i Tadeusz

Śr.:zm.Władysław Kuc

Czw.:zm.Władysława(f)

Pt.:zm.Józef Szydłowski

Sob.:zm.Józef i Maria Gosztyła  (ślub-RW)

7.30:Dziękczynna w 15 rocz.ślubu Grzegorza i Anety

o bł.Boże dla rodziny i opiekę MB dla rodziców

9.30:zm.Tadeusz Chysz 6 rocz.śm.

11.00:Za parafian