Ogłoszenia 16 NZ B

16 Niedziela Zwykła B                                                                   22.07.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dzisiaj błogosławieństwo pojazdów i kierowców.Ofiary zebrane z tej okazji na parkingu będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W liturgii wspominamy:w pon. św.Brygidy Szwedzkiej,patronki Europy,we wt.św Kingi w śr.Święto św. Jakuba Apostoła, w czw. św. Joachima i Anny,rodziców NMP i modlimy się za rodziców i ludzi starszych.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00.

4.Zapowiedzi:Mateusz Zagrobelny, s.Leszka i Krystyny Pielach, ur.Jarosław,zam.Ryszkowa Wola,stanu wolnego i Katarzyna,Maria Sroka, c.Wiesława i Haliny Ciurko, ur.Jarosław,zam. Manasterz,stanu wolnego,zap.1

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Bobrówka-Serdeczne Bóg zapłać panu ,który kładł płytki w kaplicy i temu panu,który mu pomagał.

Intencje   mszalne:  od 23.07 – 29.07.2018

Pon.:zm.Aniela Marczewska 22 rocz. śm.

Wt.:zm.Edward Komenda od rodz. Nahacz

Śr.:zm.Jonna Surma od szwagierki Janiny

Czw.:Dziękczynna z prośbą o bł.Boże w 20 rocz.

ślubu i opiekę MB

Pt.:

Sob.:W rocz. ur. Marii o zdrowie bł.Boże i dalsze łaski

7.30:Za parafian

9.30:zm.Anna Moskal

11.00:zm. Stanisław Kuroś w 3 rocz. śm.