Ogłoszenia 2 N W Postu B

2 Niedziela Wielkiego Postu B                                                                   25.02.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale.Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.Taca mszalna na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W środę po Mszy św. spotkanie dla ministrantów. W środę od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

3.W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

4.W piątek pierwszy piątek miesiąca, do chorych pojadę od 8.00, najpierw w Ryszkowej Woli, a następnie w Bobrówce.Droga Krzyżowa w Bobrówce o godz.15.30, a następnie Msza Święta. W Ryszkowej Woli o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza Święta. W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca NMP.

5.Zapowiedzi przedślubne – Paweł, Bronisław Karaszewski, ur. Jarosław, zam.Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Maria,Justyna Maziarz, ur.Lubaczów, zam.Basznia Dolna, stanu wolnego, zap.2

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 26.02 – 04.03.2018

Pon.: zm.Stanisław 12 rocz. śm.

Wt.:Z okazji 16 urodzin o zdrowie i bł. Boże i opiekę MB

Śr.:zm. Krzysztof Bąk od rodz.Orzóg-Dyla