Ogłoszenia 1 N W Postu B

1 Niedziela Wielkiego Postu B                                                                   18.02.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale.Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes.Na Dom Ulgi w Cierpieniu w Jarosławiu w środę popielcową zebrano 981,52zł. Bóg zapłać.

2.W poniedziałek i we wtorek Msze Święte o 17.00.We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów. W środę rozpoczynamy Renowacje Misji Świętych.Głosił je będzie Ks. Jan Częczek. Program jest na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.

3.Od dzisiaj Panowie i Panie z Rady Parafialnej będą chodzić i zbierać na potrzeby naszego kościoła, a konkretnie na zmianę pokrycia dachowego i mam ogromną prośbę…

4.Zapowiedzi przedślubne – Paweł, Bronisław Karaszewski, ur. Jarosław, zam.Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Maria,Justyna Maziarz, ur.Lubaczów, zam.Basznia Dolna, stanu wolnego, zap.1

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę by przyjść z rana, o 11.00 dzieci mają swoje spotkanie rekolekcyjne.Bóg zapłać za dekoracje na W. Post.

Intencje   mszalne:  od 19.02 – 25.02.2018

Pon.: zm.Henryk

Wt.: zm.Władysław i Zofia

Śr.: B zm. Franciszek Śliwa

R W zm.Eugeniusz Różański

Czw.: Dziękczynna za łaski dla rodziny z prośbą o

dalszą opiekę

Pt.: zm.Eugeniusz i Krzysztof

Sob.: Za parafian

7.30: zm.Julia 6 rocz. śm. i Józef Magryś

9.30:zm.Helena Słotwińska od siostry Teresy z rodz.

11.30:Za parafian