Ogłoszenia 31 NZ A

31 Niedziela Zwykła A                                                                   05.11.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W czw. Świeto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w pt.św.Leona Wielkiego pap., w sob.św Marcina z Tours. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych.Należy nawiedzić cmentarz,przystąpić do komunii św.odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie dla kl. III gimnazjum.

4.W czw, pt, i sob Msze św rano. W czw. o 6.30, pt. i sob. o 7.00

5.W sobotę Rocznica Odzyskania Niepodległości.Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:06.11 – 12.11.2017

Pon.:Za zm. z wypominek