Ogłoszenia 27 NZ A

27 Niedziela Zwykła A                                                                   08.10.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30. Wpłaty:RW –  Szkoła-Kościół 450zł. Bóg zapłać.Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W piątek 13-ty dzień miesiąca. Modlimy się do MB Fatimskiej.Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy Świętej spotkanie z bierzmowanymi z klasy III.

4.W piątek w R .W. o 17.00 w kościele spotkanie z bierzmowanymi z kl. III.

5.Dzisiaj dzieci z kl. III, I-kom. otrzymają różańce.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:09.10 – 15.10.2017

Pon.:zm.Mieczysław 2 rocz. śm.

Wt.:zm. Jan Marczewski od miesz. Osiedla

Śr.:zm.Krzysztofa(f) Drozd od koleż. i kole. z pracy z Lira

Czw.:Za proboszcza i uczestników pielgrzymki (1 VII)

Pt.:zm. Stanisława(f),Stanisław i Andrzej