Ogłoszenia 25 NZ A

25 Niedziela Zwykła A                                                                   24.09.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.W ostatnią niedzielę do puszek na misje dla siostry Iwony Piątek zebrano 3636zł. Bóg zapłać. Wpłaty:RW –  Osiedle 1090zł. Bóg zapłać.Prenumerata czasopism: Niedziela-65zł, Arka-14zł, Promyczek-10zł.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W środę Wsp. św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława, męczennika, w piątek święto świętych Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała – odpust w Surochowie o 11.00.W niedzielę  pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.Suma o 11.30 a następnie Różaniec.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Dziś  po sumie spotkanie z rodzicami kl.III  I-kom. Przypominam o akcji Różaniec do granic i spotkaniu 7 X w Wielkich Oczach Msza św. o 11.00.Zachęcam do wyjazdu.

4.Zapowiedzi:Adam, Wiktor Komenda, s. Jana i Anny Kozimor, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Izabela, Weronika Szczepanek, c. Mariusza i Katarzyny Strent, ur. Jarosław, zam. Surmaczówka, stanu wolnego, zap. 2.

5.Pielgrzymka do Częstochowy i Lichenia w czwartek o godz. 22.30 przystanek obok Ostoi, 22.40 parking przy kościele, 22.55 Bobrówka przy kościele.Wyżywienie we własnym zakresie.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:25.09 – 01.10.2017

Pon.:zm.Jan Marczewski od siostry Marii z rodz.

Wt.:W 20 rocz.ślubu

Śr.:zm.Tadeusz Chysz 5 rocz. śm.

Czw.:zm.Michał i Stanisław Knap

Pt.:zm. Jan Marczewski od sąsiadów Inglotów

Sob.:zm.Krzysztof Bąk od kolegów z pracy

7.30:Za parafian

9.30:O bł. Boże, opiekę MB,zdrowie dla braci i ich rodz.

z róży Zazula Stanisław

11.00:W 25 rocz. ślubu Anny i Jerzego, dziękczynna