Wniebowstąpienie Pańskie A

Wniebowstąpienie Pańskie                                           28.05.2017

Dziękuję Panu Bogu za dzisiejszą uroczystość,Bóg zapłać Ks.Jackowi Bram,Bóg zapłać wszystkim kapłanom na czele z ks.Dziekanem.Za chwile będzie wystawienie,majówka i procesja.Po nabożeństwie zapraszam kapłanów do świetlicy.

1.W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 9.30 W Bobrówce I Kom. św. Msza Św. o godz.11.00.Spowiedź dla dzieci przed I kom. w sobotę o godz. 9.00.Wpłaty RW szko.- kościół 135zł.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.

3.W środę Święto Nawiedzenia NMP. Msza Św. w Bobrówce o 18.00 od 17.00 spowiedź przed I piątkiem.W środę zakończenie nabożeństw majowych.

4.W czw. od 17.00 spowiedź przed I piątkiem. W  piątek od godz.8.00 pojadę do chorych.Msza Św. w I piątek w Bobrówce o17.00 a Ryszkowej W. o 18.00.W sobotę czcimy Niepokalane Serce NMP.

5.Zapowiedzi:B- Adam,Krzysztof Mądrzak, s.Tadeusza i Danuty Kmieć, ur.Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Marzena,Maria Żeńczak , c. Emila i Barbary Kłopot, ur.Radymnie, zam.Wietlin Osada, stanu wolnego, zap.1

Łukasz,Jakub Mazur, s.Janusza i Alicji Woźniak,ur.Jarosław,zam.Jarosław,stanu wolnego i Katarzyna,Jadwiga Kisała,c.Kazimierza i Marii Wyczawska,ur.Jarosław,zam. Ryszkowa Wola,stanu wolnego,zap.1

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.W Bobrówce proszę rodziców I komunijnych.

Intencje mszalne:29.05. – 04.06.2017

pon.Gregorianka Mieczysław Magryś