4 N Wielkanocna R A

4 Niedziela Wielkanocy                                           07.05.2017

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00  B: 9.30. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania.Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.Dziś zmiana Tajemnic Różańcowych.Trwa miesiąc maj.Wpłaty:B.Gościniec 2  na K 605zł, na Kaplice 1050zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W poniedziałek Msza Św.o godz.15.30. W pn. odpust w Koniaczowie.W sobotę Msza Św.o 19.00. Odpust w Nielepkowicach.

3.W pn. św. Stanisława, biskupa i męczennika, imieniny ks. Bpa Stanisława Jamrozka.

4.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00 i spotkanie z bierzmowanymi.

5.W piątek po Mszy Św. spotkanie z bierzmowanymi.

6.Zapowiedzi:RW- Maciej Duda, s.Kazimierza i Haliny Koba, ur.Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Iwona Anna Paszczak, c. Tadeusza i Eugenii Konik, ur. Sanok, zam. Łobozew, stanu wolnego, zap.2.

7.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:08.05. – 14.05.2017

pon.zm. Eugeniusz Broda (od kokeża. I kole. Andżeliki

z wychowawcą)

wt.W 1 ur. Weroniki o zdrowie bł.Boże dla całej rodziny

śr.zm.Włodzimierz Ochota 8 rocz. śm.

czw. zm.Henryk

pt.zm. Eugeniusz Broda (od kolegi Anrzeja z rodziną)

sob. zm.Włodzimierz

niedziela:

7.30.zm.Tadeusz,Maria i Władysław

9.30. Dziękcz. za opiekę nad strażakami z prośb. o bł. B.

11.00. Za parafian