Ogłoszenia 4 N W Postu A

4 Niedziela Wielkiego Postu A                                                                   26.03.2017

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale.W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.Są skarbonki Caritasu.Prenumerata czasopism: Niedziela-65zł, Arka-18,50zł, Promyczek-15zł, Miłujcie się-5zł.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. do czwartku włącznie.We wtorek spotkanie dla ministrantów.

3.W środę w Bobrówce Msza Święta o 18.00. Po Mszy Świętej zebranie Rady Parafialnej.

4.W czwartek po Mszy Świętej zebranie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli.

5.Od piątku rozpoczynamy Misje Święte Parafialne.Program w Internecie i na tablicy ogłoszeń.

6.W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

7.Zostały zrobione dwa krzyże. Dziękuję P.Stanisławowi Marciak i tym wszystkim którzy pomagali. Dziękuję sąsiadom za prace na rzecz plebani.

8.W Bobrówce rozpoczęliśmy budowę kaplicy cmentarnej.Dziękuję P.Pawłowi Bober(geodecie) za wytyczenie kaplicy.Dziękuję panom którzy przywozili drzewo na tartak.(ładowarka,ciągniki).Dziękuję tym którzy malowali fundamenty. Bóg zapłać za wpłaty.

9.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 27.03 – 02.04.2017

Pon.: zm.Zofia i Grażyna

Wt.: zm.Bronisław Czerwiński od praco. stacji Bobrówka

Śr.: zm.Paraskiewie i Józef Mazur

Czw.: zm.Grażyna Wyczawska i Zofia Dyl

Pt.: Ryszkowa W. zm.Bronisław Czerwiński (od rodz.Kobów z Przyłęka)

Bobrówka zm. Wiesław Brudek ( od sąsiadów z domków)

Sob.: Ryszkowa W.zm.Grażyna Wyczawska i Zofia Dyl (od Iwony)

Bobrówka zm. Wiesław Brudek (od rodz. Pisarczyków)

7.30: Za parafian

9.30:zm. Franciszek Śliwa 10 rocz. śm.

11.30:O wiarę,nadzieję i miłość i łaskę zdrowia