Ogłoszenia 1 N Adwentu A

1 Niedziela Adwentu   A                                                                                         27.11.2016

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00 , Bobrówka 9.30.

2.W  tygodniu Msze Św. o 17.00. Po Mszy Świętej wypominki do środy .

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: w śr. Św Andrzeja Apostoła, w sob. Św. Franciszka Ksawerego.

4.W środę Msza Św. w Bobrówce o 17.00. Od 16.00 spowiedź  przed pierwszym piątkiem miesiąca.

5.W czwartek pierwszy czwartek  miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Od 16.00 spowiedź  przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00. Msza Św. w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00.

7.W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Modlimy się do Niepokalanego Serca N M P.

8.W zakrystii są do nabycia świece wigilijne i opłatki. Dzisiaj w Bobrówce panowie z rady będą chodzić i zbierać zaległości. Proszę ich życzliwie przyjąć.

9.W następną niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna przeznaczona na seminarium. Dziś dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszki na pomoc tym Kościołom.

10.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:

Pon. Za zm. z rodziny Duda i Koba

Wt. zm. Weronika i Józef Rudny

Śr. zm. Piotr Hady 13 rocz. śm.

Czw. zm. Franciszka(f) i Aleksander Skiba

Pt. Za zm. z rodziny Komendów i Marczewskich.   Bobr.-

Sob. zm. Józef Urbaś

7.30  Za parafian