Ogłoszenia26NZC

26 Niedziela Zwykła C                                        25.09.2016

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.30,  Bobrówka 9.30. Wpłaty RW: Szkoła-Kościół 75 zł.

2.W tym tygodniu Msze św. o 18.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wtorek św.Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, czwartek święto Atchaniołów Michała, Gabriela i Rafała – odpust w Surochowie o 11.00.

4.W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. W sobotę 1 X początek nabożeństw październikowych. Zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach, a tych którzy nie  będą  mogli uczestniczyć zachęcam do odmawiania Różańca w rodzinach lub indywidualnie. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego

5.W następną niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych, jest to niedziela adoracyjna. Suma o 11.30 a następnie Różaniec.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:

Pon. zm. Tadeusz i za jego  siostrę  i braci ( int. od siostry)

Wt. zm. Henryk Stańczyk ( int. od koleżanek z pracy córki Małgorzaty )

Śr. zm. Władysława (Mama)

Czw. zm. Michał Knap

Pt. zm. Mieczysław Popieluch ( int. od kolegów z pracy Jolanty )

Sob. zm . Ks. Stanisław Putył  3  rocz. śm.

7.30 Msza dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże  błog.dla małżonków w 30 rocznicę ślubu i o potrzebne łaski dla dzieci.

9.30 Z róży Mołdoch Danuty dziękczynna z prośbą.

11.00 Za parafian