Ogłoszenia 28.08.2016

22 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa W.: 7.30, 11.00 Bobrówka 9.30.
  2. W tygodniu Msze św. o 18.00.
  3. W tym tygodniu wspominamy:   Pn.- Męczeństwo św. Jana Chrzciciela , w Czw.- bł. Bronisław.
  1. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o 9.00. Zapraszam uczniów naszej szkoły ,całe Grono Pedagogiczne, pracowników szkoły i rodziców.
  2. We środę Msza św. w Bobrówce o 18.00. Od 17.00 spowiedź przed I piątkiem.
  3. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem od 17.00. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.
  4. W piątek I piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00, najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza św. w Bobrówce o17.00 a w Ryszkowej Woli o18.00.
  5. W sobotę,pierwsza  sobota miesiąca.
  6. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.Taca mszalna na seminarium.Poświęcenie ziarna siewnego.
  7. RW,B:Dziękuję za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Plewienie.
  • zm .Anna Moskal gre.
  • śr. zm. Jan Norek 10 r. śmierci i Maria
  • zm.Andrzej Komenda 4r. śmierci
  • Ryszkowa W.  zm.Władysława(f) i Franciszek  ;  Bobrówka  zm.Maria,Anna,Michał Baliccy