Ogłoszenia 19.06.2016

12 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30 i 11.00, B: 9.30. Wpłaty: RW: 3 180 zł. O 13.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  1. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00.
  1. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    wt – św. Alfonsa Gonzagi
    pt. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  1. Jutro po Mszy Świętej egzamin dla II grupy do bierzmowania i zaliczenie kolejnego roku formacji, (indeksy i opinie).
  1. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla I grupy do bierzmowanie (indeksy i opinie). Od 17.00 spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego.
  2. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie dla I grupy do bierzmowania (indeksy i opinie). Od 17.00 spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego.
  1. W piątek zakończenie roku szkolnego . Msza Święta o 8.00. Zapraszam całe Grono Pedagogiczne oraz rodziców. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W następną niedzielę spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce o 13.00.
  1. Sejmik Województwa Podkarpackiego przyznał nam dotacje w wysokości 50 000 zł.
  1. Podziękowanie.
    Dziękuję wszystkim, którzy w tym tygodni pracowali przy porządkowaniu naszego kościoła.
    B: Odkurzacz i przedłużacz są w zakrystii.
  1. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Plewienie (gruz, szkło). Zmiana obrusów na Odpust.
    – pn. za parafian
    – wt. za + ojca
    – śr.   + Piotr, Maria Adamczyk
    – czw. + Mieczysław Popieluch (od Genowefy i Marii Lisztoń)