Ogłoszenia 01.05.2016

6 Niedziela Wielkanocna C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30 i 11.00; B: 9.30. Zmian Tajemnic Różańcowych. Taca mszalna jest przeznaczona na potrzeby diecezji. Dziś rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Do puszki na pomoc dla Ukrainy zebrano 560 zł. Wpłaty: RW: 830 zł. B: 1 770 zł.
  2. W tyn tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00 i Nabożeństwa Majowe.
  3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
    pn – św. Atanazego
    wt. – NMP Królowej Polski
    śr. – św. Floriana
    czw. – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej
    pt. – św. Filipa i Jakuba
  1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Modlimy się o urodzaje. Procesje błagalne wokół kościoła (poniedziałek i środa).
  1. Jutro po Mszy Świętej i Majówce próba dla dzieci komunijnych.
  1. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Przypominam o wywieszeniu flag na domach.
  1. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  1. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź w Ryszkowej Woli przed pierwszym piątkiem od 17.00. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  1. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 17.00 a w Ryszkowej Woli o 18.00. Początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Spotkania RAM-u nie będzie.
  1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Odpust w Bobrówce
    o 12.30. Msze Święte w Ryszkowej Woli o 7.30 i 10.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii. Proszę zostawić wolne ławki.
  1. Procesja Bożego Ciała – Ołtarze: 1) rodzina Ciołek Tomasz, 2) rodzina Kocaj, 3) rodzina Skiba Janina, 4) rodziny Małek/Potyrało. Sąsiadów proszę o pomoc w przygotowaniu ołtarzy.
  1. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby
    z kolejki. RW: Sprzątają rodzice dzieci komunijnych. Koszenie cmentarza – Osiedle.
    – pn. + Stanisław Podkowa (gregorianka)
    – wt. 7.30 – RW: + Stanisław Podkowa (gregorianka)
    9.30 – B: za parafian
    11.00 – RW: + Bogusław