Ogłoszenia 17.04.2016

4 Niedziela Wielkanocna C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.00 i 11.00; B: 9.30. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli o 13.00. Do skarbonek wielkopostnych zebrano 912 zł. Wpłaty: B: 2 865 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 18.00.

3. W środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.

4. W piątek nie będzie spotkania RAM-u.

5. W sobotę Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.

6.W następną niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla Ukrainy, o która apelował Ojciec Święty Franciszek.

7. Zapowiedzi:
B: Artur Piontek, s. Tadeusza i Ewy, ur. Szprotawa, zam. Małomice, stanu wolnego
i Monika Mazur, c. Stanisława i Zofii Zagaja, ur. Radymno, zam. Bobrówka, stanu wolnego, zap. 2.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn. o Boże błog. i potrzebne łaski dla syna
– wt. + Władysław, Maria
– śr.   B: + Lubomira (f) Ochota
– czw. + Stanisław Pielach w rocznicę śmierci