Ogłoszenia 14.02.2016

1 Niedziela Wielkiego Postu C

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 15.00 Gorzkie Żale i Msza Święta, Bobrówka: 9.30 Msza Święta i Gorzkie Żale. Dzisiaj odpust w Wiązownicy o 12.00.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3. We wtorek, 16-ty dzień miesiąca, Dzień Papieski. Po Mszy Świętej półgodzinna wspólna adoracja.

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie dla uczniów klasy III gimnazjum i dla ich rodziców.

5. We czwartek po Mszy Świętej spotkanie dla uczniów klasy III gimnazjum oraz dla ich rodziców.

6. W piątek Droga Krzyżowa w Bobrówce z obrzędem Komunii Świętej o 16.00.
W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 a następnie Msza Święta. Po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

7. W następną niedzielę spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli o 13.00. Zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. dzięk. z prośbą o zdrowie, Boże błog. dla Aleksandra w 1 urodziny i dla jego
rodziców
– wt. + Stanisław w 10 rocznicę śmierci
– śr. + Maria Olszowy