Ogłoszenia 31.01.2016

4 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. W Zapałowie Festiwal Kolęd i Pastorałek.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 17.00 z wyjątkiem poniedziałku – 7.00

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
wt. – Święto Ofiarowania Pańskiego
śr. – św. Błażeja
pt. – św. Agaty
sob. – św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników z Japonii

4. We wtorek Święto Ofiarowana Pańskiego. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za wszystkich powołanych, szczególnie z naszej parafii. Poświęcenie gromnic. Msze Święte: Bobrówka – 16.00, Ryszkowa Wola – 17.00. Dzieci klasy III otrzymają książeczki. Taca mszalna jest przeznaczona na klasztory klauzulowe.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 17.00. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. Błogosławieństwo jabłek.

6. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Od 16.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00, najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00. Z racji wspomnienie św. Agaty błogosławieństwo chleba, wody i soli. Po Mszy Świętej spotkanie RAM-u

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

9. W następną niedzielę spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce o 13.00.

10. Geofizyka będzie szacować szkody później.

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. za parafian
– wt. 16.00 – B: o Boże błog. i opiekę MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa dla Siostry Służebniczki Marii
17.00 – RW: + Anna, Jan Kasperek
– śr. dzięk. z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błog.
– czw. + Zofia Opiela (od wnuka Pawła z rodziną)
– pt. 16.00 – B: za parafian
17.00 – RW: + Mieczysław Ludwikowski (od rodz. Matejek z Niwisk)
– sob.