Ogłoszenia 02.08.2015

18 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30. Wpłaty: RW: 1 455 zł. B: 500 zł. Dzisiaj we wszystkich kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Zmiana Tajemnic Różańcowych. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, zachęcam do przeżywania go w trzeźwości. Taca mszalna na potrzeby archidiecezji.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
wt. – św. Jana Marii Vianneya
czw. – święto Przemienienia Pańskiego
sob. – św. Dominika

4. We wtorek od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od 17.00.

6. We czwartek święta Przemienienia Pańskiego, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za wszystkich powołanych z naszej parafii. Msze Święte: Bobrówka: 17.00 i Ryszkowa Wola: 18.00.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 17.00 a w Ryszkowej Woli o 18.00.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Koszenie trawy wokół kościoła.

– pon. + Katarzyna, Piotr Cienki i za zmarłych z rodziny
– wt. + Aleksander Cienki
– śr. B: + Salomea, Władysław Świerczek
– czw. B: + Eugeniusz Wojciechowski (od rodziny Wojciechowskich ze Studziana)