Ogłoszenia 19.07.2015

16 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30, 11.00 Bobrówka: 9.30.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pn. – bł. Czesława
śr. – św. Mari Magdaleny
czw. – św. Brygidy, patronki Europy
pt. – św. Kingi
sob. – św. Jakuba Apostoła

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.

5. W sobotę koszenie starego cmentarza – rejon: Krzyżówka (do szkoły). Proszę też wykosić ogród plebański (trawę pomiędzy drzewkami).

6. W następną niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i kierowców na każdej Mszy Świętej. Ofiary (1 grosz za przejechany jeden kilometr) złożone podczas poświecenia będą przekazane na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

7. Zapowiedzi:
RW: Grzegorz Krzysztof Staniszewski, s. Zdzisława i Heleny Kuchta, ur. Łańcut, zam. Jarosław i Monika Sylwia Zając, c. Adama i Małgorzaty Broda, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, zap. 1
Radosław Damian Łysik, s. Piotra i Agnieszki Korytko, ur. Jarosław, zam. Tuligłowy
i Sylwia Teślak, c. + Dariusza i Marzeny Błażejewskiej, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, zap. 1
B: Dariusz Litwin, s. Edwarda i Marii Pieniążek, ur. Jarosław, zam. Bobrówka
i Justyna Elżbieta Połeć, c. Jana i Zofii Tracz, ur. Jarosław, zam. Jarosław, zap. 2

8. W tym tygodniu jestem nieobecny. Urlop. Kancelaria parafialna będzie nieczynna. Zastępował mnie będzie ks. Bogusław Krok.

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon. + Jan
– wt. + Józefa (f), Antoni Kisała
– śr. B: + Henryk 2 rocznica śmierci
– czw. dzięk. z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski w dorosłym życiu dla Mateusza