Ogłoszenia 07.06.2015

10 Niedziela Zwykła B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 11.00 B: 9.30. Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca mszalna na seminarium.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
pn. – św. Jadwigi Królowej
śr. – bł. Bogumiła
czw. – św. Barnaby
pt. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
sob. – Niepokalanego Serca NMP

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.

5. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w Zapałowie o 11.00 i w Szówsku o 17.00. Jest to światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post.

7. Ustalenia dla Bobrówki dotyczące kaplicy na cmentarzu.

8. Od środy jestem nieobecny. Kancelaria nieczynna. Zastępstwa: od środy do soboty – ks. Krzysztof Majder, kapelan szpitala w Jarosławiu; w niedzielę – ks. prał. dr Waldemar Janiga.

9. Podziękowanie za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała

10. Koszenie starego cmentarza – Maje i Chodanie, sobota.

11. Zapowiedzi:
RW: Tomasz Grzegorz Sawka, s. Zdzisława i Grażyny Dusza, ur. Radymno, zam. Ryszkowa Wola i Agnieszka Józefa Łagoda, c. + Jana i Urszuli Szydłowskiej, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola , zap. 2

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Koszenie.

– pon. za parafian
– wt. + Edward, Bronisława (f), Tadeusz, Katarzyna
– śr. B: + Maria, Stefan
– czw. + Edward, Bronisława (f), Stanisław