Ogłoszenia 10.05.2015

6 Niedziela Wielkanocna B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 11.00 B: 9.30. Do puszki zbieramy ofiary dla poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Nepalu. Wpłaty: RW: 465 zł. Spotkanie Rady Parafialnej w Bobrówce o 13.00.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00 i Nabożeństwa Majowe. Majówki w Bobrówce o 18.00

3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają tzw. Dni Krzyżowe – modlimy się o urodzaje. Procesje błagalne wokół kościoła.

4. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– czw. – święto św. Macieja Apostoła
– sob. – święto św. Andrzeja Boboli

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 19.00. Odpust MB Fatimskiej w Nielepkowicach. We wtorek wymiana nagłośnienia w kościele.

6. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie RAM-u o 19.00.

7. W sobotę 16-ty dzień miesiąca, Dzień Papieski, adoracja do 20.00.

8. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienie Pańskiego – Odpust w Bobrówce o 12.00. Proszę przygotować do procesji obrazy, figury, chorągwie. Zmian porządku Mszy Świętych w Ryszkowej Woli: 7.30 i 10.00.

9. Ogłosić! RW:
– porządek na cmentarzu – nie wyrzucamy wiązanek i zniczy za ogrodzenie
– dekoracje kościoła rejonami
– Boże Ciało: ołtarze: 1) Miciak 2) Magda Jacek 3) Broda Eugeniusz 4) Chodanie (przy kościele)

10. Dziękuję za położenie płytek w nowej ubikacji oraz za wykonanie segmentu pod umywalkę.

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Plewienie.

– pon. + Jan Komenda (gregorianka)
– wt. + Jan Komenda (gregorianka)
– śr. B: + Jan Komenda (gregorianka)
– czw. + Jan Komenda (gregorianka)