Ogłoszenia 26.04.2015

4 Niedziela Wielkanocna B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 11.00 B: 9.30. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, to światowy dzień modlitwy o powołania. Rozpoczynam ona Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– śr. – święto św. Katarzyna Sieneńskiej
– sob. – św. Atanazego

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00. Od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. We czwartek spowiedź w Ryszkowej Woli od 17.00.

5. W piątek, pierwszy piątek miesiąca, wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 17.00 a w Ryszkowej Woli o 18.00. Spotkanie RAM-u o 19.00. Odpust w Surmaczówce. Biskupi udzielili dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Liturgiczna Uroczystość NMP Królowej Polski przeniesiona z niedzieli. Wywieśmy flagi narodowe. Msze Święte: Bobrówka: 17.00; Ryszkowa Wola: 18.00.

7. W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych, niedziela adoracyjna. Spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli o 13.00.

8. Zapowiedzi:
RW i B: Krystian Radosław Drozd, s. Zdzisława i Haliny Wielgosz, ur. Jarosław, zam. Bobrówka, stanu wolnego i Aleksandra Ciołek, c. Eugeniusza i Elżbiety Wiercioch, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego, zap. 1.

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

10. Potrzebuje kogoś, kto położyłby płytki w nowej ubikacji.

– pon. dzięk. z otrzymane łaski z prośbą o światło Ducha Świętego, o zdanie matury i o dalszą pomoc w nauce
– wt. + Stanisław Podkowa (od mieszkańców Osiedla)
– śr. B: + Eugeniusz
– czw. + Wanda