Ogłoszenia 06.04.2015

Poniedziałek Wielkanocny

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 11.00 B: 9.30. Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł; Arka – 18 zł; Promyczek – 12 zł; Miłujcie się – 4 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.

3. We środę Msza Święta w Bobrówce o 18.00.

4. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, ponieważ przeżywamy oktawę Wielkanocy. Po Mszy Świętej spotkanie dla młodzieży, która chciałaby uczestniczyć w spotkaniach RAM-u.

5. W następną niedzielę, Niedziela Miłosierdzia. Zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna.

6. Podziękowania:
RW:
– dziękuję naszej scholi za przygotowanie Bożego Grobu i Ciemnicy oraz oprawę liturgiczną (śpiew)
– dyżurnym sprzątającym za dekorację kwiatową
– młodzieży męskiej za straż przy Bożym Grobie
– Służbie Liturgicznej (ministrantom i Maryjkom)
– za zaangażowanie w Liturgię (czytania i śpiewy psalmów)
B:
– parafianom Gościńca za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu
– Strażakom za pełnienie staży przy Bożym Grobie
– Służbie Liturgicznej (ministrantom i Maryjkom)
– za zaangażowanie w Liturgię (czytania i psalmy)

7. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– wt. + Józef 20 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
– śr. B: dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Sióstr z Róży Węglarz Danuty i ich rodzin
– czw. + Zofia Dyl
– pt. o zdrowie i Boże błog. dla Liliany
– sob. za parafian
– ndz. 7.30 – RW: + Michał Jarosz
9.30 – B: + Czesław Dudek 6 rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny Dudek i Michalak
11.00- RW: + Jan, Aleksander

9. Zmarł Stanisław Podkowa. Pogrzeb we środę, 08.04.2015. O 13.30 ostatnie pożegnanie w kaplicy cmentarnej w Zapałowie. O 14.00 Msza pogrzebowa w kościele w Ryszkowej Woli i następnie pochówek na cmentarzu w Wiązownicy.