Ogłoszenia 15.03.2015

4 Niedziela Wielkiego Postu B 15.03.2015

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 7.30, 15.00 Gorzkie Żale i Msza Święta i nauka stanowa dla mężczyzn, B: 10.00 Msza Święta i Gorzkie Żale i nauka stanowa dla mężczyzn . Wpłaty: B: 1 570 zł.

2. W tym tygodniu od poniedziałku do środy porządek rekolekcyjny.

3. We środę Mszy Świętej w Bobrówce nie będzie.

4. W czwartek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień modlitwy za ojców, oraz dzień imienin ks. Arcybiskupa Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Msza Święta rano o 7.00. Spowiedź w Surochowie i Odpust w Sobiecinie.

5. W piątek Droga Krzyżowa w Bobrówce o 16.00 z obrzędem Komunii. W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 i następnie Msza Święta.

6. Młodzież, która pojedzie na SMAP do Brzozowa zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy Świętej.

7. W sobotę Msza Święta o 17.00.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

9. B. Ogłoszenie dotyczące badania wzroku.

– pon. + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)
– wt. + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)
– śr.  + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)
– czw. + Wiktoria Cieszyńska (gregorianka)