Ogłoszenia 28.12.2014

Niedziela Świętej Rodziny B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930  .

2. W tym tygodniu Msze Święte – w poniedziałek i wtorek – w Bobrówce o 800. A następnie Wizyta Duszpasterska. Porządek Kolędy:
– poniedziałek – Kąt od rodziny Łobaz do rodziny Zazula oraz rodziny: Konstantynowicz, Wolski, Śliwa i Moritz
– wtorek – od rodziny Chysz w kierunku rodziny Broda, następnie rodziny w kierunku Liszka i Paterek, później rodzina Paszek, następnie POM, domy dwurodzinne i blok (od nr 1).

3. We środę zakończenie Roku Pańskiego 2014. Msze Święte: w Bobrówce o 1500, a w Ryszkowej Woli o 1700. Zachęcam do podziękowania Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane w starym roku. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

4. We czwartek Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Msze Święte jak w niedzielę.

5. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godziny 800 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrowce. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700.

6. W sobotę  pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta w Ryszkowej Woli o 700.
Wizyta Duszpasterska w Bobrówce o 830 – Gościniec od rodziny Matusik do rodziny Kuc.

7. W niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca, Zmiana Tajemnic Różańcowych. Nie będzie adoracji ponieważ jest list ks. Arcybiskupa pa początek nowego roku duszpasterskiego.

8. Podziękowania:
RW: za przywiezienie choinek do kościoła oraz za dekorację świąteczną
B: parafianom z POM-u do dekorację świąteczną kościoła.

9. OSP Ryszkowa Wola dziękuje mieszkańcom wioski za przekazanie 1% podatku (zakupiono ubrania dla Strażaków) oraz za pieniędzy na ostatnim zebraniu wiejskim (zakupiono wyciągarkę do samochodu).

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   B: + Kamil Podkościelny

– wt.    B: za parafian

– śr.      B: + Stanisław Grela 15 rocznica śmierci, +Kazimiera Grela
RW: dzięk. za łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę oraz o ochronę od nieszczęść (int. od Straży)