Ogłoszenia 30.11.2014

1 Niedziela Adwentu B

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930  . Wpłaty: RW: 700 zł. Rozpoczynamy nowy rok duszpasterski pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.

2. W tym tygodniu Msze Święte – Roraty o 1700. Dzieci zapraszam z lampionami.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– środa – św. Franciszka Salezego

4. We wtorek spowiedź od 1600 przed pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedzi w czwartek nie będzie, ponieważ spowiadamy w Zapałowie przed konsekracją kościoła.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700. Od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem. Dzieci do spowiedzi przychodzą w środę.

6. We czwartek po Mszy modlitwy modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800, najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy Świętej „Mikołaj” dla ministrantów i Maryjek.

9. Za tydzień, pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna. Będzie to dzień solidarności z Kościołem na Wschodzie Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszki na pomoc tym Kościołom. Taca mszalna na Seminarium.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   + Stanisław Ziomek, + rodzice i bracia (od sąsiadów)

– wt.    + Józef, Janina

– śr.      B: + Stefania Broda (od syna Mariana z rodziną)

– czw.  + Józef Urbaś w rocznicę śmierci