Ogłoszenia 12.10.2014

28 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1130 i Nabożeństwo Różańcowe, B: 930 i Nabożeństwo Różańcowe.  Prenumerata czasopism: Niedziela – 65 zł, Arka – 10 zł, Promyczek – 9 zł. Wpłaty: RW: 830 zł. . Po Mszy Świętej zbieramy ofiary do puszki na Fundację III Tysiąclecia

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1700. Po Mszy Świętej Nabożeństwo Różańcowe.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – bł. Honorata Koźmińskiego
– środa – św. Teresy od Jezusa
– czwartek – św. Jadwigi Śląskiej
– piątek – św. Ignacego Antiocheńskiego
– sobota – św. Łukasza, Ewangelisty

4. We wtorek po Mszy Świętej egzamin i spotkanie dla II grupy do bierzmowania.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700. O 1600 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Po Mszy Świętej Nabożeństwo Różańcowe. Po Różańcu egzamin i spotkanie dla II grupy do bierzmowania.

6. We czwartek, 16-ty dzień miesiąca, Dzień Papieski. Po Nabożeństwie Różańcowym modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. O 1830 wspólna adoracja do 1900.

7. W piątek o 1600 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Po Mszy Świętej i Różańcu egzamin i spotkanie dla III grupy do bierzmowania..

8. Zapowiedzi:
RW: Maciej Wawrzaszek, s. Ryszarda i Krystyny Dyl, ur. Przeworsk, zam. Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Dorota Katarzyna Baracz, c. Eugeniusza i Krystyny Ożga, ur. Radymno, zam. Zapałów, stanu wolnego, zap. 2

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki (plewienie).

– pon.   + Ks. Stanisław Putyło (gregorianka)

– wt.     + Ks. Stanisław Putyło (gregorianka)

– śr.      B: + Ks. Stanisław Putyło (gregorianka)

– czw.  + Ks. Stanisław Putyło (gregorianka)