Ogłoszenia 28.09.2014

26 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .  Wpłaty: RW: 640 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1700.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, Odpust w Surochowie i 1130
– wtorek – św. Hieronima
– środa – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
– czwartek – św. Aniołów Stróżów
– sobota – św. Franciszka z Asyżu

4. W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

5. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie dla kandydatek na Maryjki.

6. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700. Od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. We środę początek Nabożeństw Różańcowych. Za odmówienie Różańca (we wspólnocie) można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele.

7. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się szczególnie o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

8. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800 najpierw w Ryszkowej Woli, a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli  o 1700.

9. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

10. Za tydzień, pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic Różańcowych. Niedziela adoracyjna. Suma o 1130 i Nabożeństwo Różańcowe.

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   o szczęśliwą operację dla taty

– wt.     o szczęśliwą operacje dla Leszka

– śr.      B: + Ks. Stanisław Putyło (gregorianka)

– czw.  + Ks. Stanisław Putyło (gregorianka)