Ogłoszenia 17.08.2014

20 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930 .  W ubiegłą niedzielę dla O.  Jonasza – na misje, złożono – 2 350 zł. O. Jonasz serdecznie dziękuje za wsparcie materialne. Wpłaty: RW: 790 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1800

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– środa – św. Bernarda
– czwartek – św. Piusa X, papieża
– piątek – NMP Królowej

4. We wtorek zbiórka stłuczki szklanej. P. dyrektor naszej szkoły prosi o jej wystawie przed posesje.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800.

6. Zapowiedzi przedślubne:
RW: Damian Miciak, s. Mariana i Leokadii Ciołek, stanu wolnego, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola i Katarzyna Zielińska,
c. + Jana i Krystyny Konieczny, stanu wolnego, ur. Piekary Śląskie, zam. Piekary Śląskie,, zap. 2

7. Dziękuje Kołu Gospodyń Wiejskich za przygotowanie wieńca dożynkowego.

8. W następnym tygodniu będziemy kontynuować prace przy budynkach parafialnych (wyrównanie stropu na garażu, rozłożenie styropianu, wykonanie wylewki w garażu oraz pod rowery przy ogrodzeniu).

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.

– wt.