Ogłoszenia 29.06.2014

Uroczystość Odpustowa Świętych Apostołów Piotra i Pawła

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1200 – Uroczysta suma z poświęceniem odnowionego tabernakulum, B: 930 .

2. W tym tygodniu Msze Święte od czwartku o 1800.

3. W poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy Świętej. Jestem na rekolekcjach kapłańskich. Intencja gregoriańska z poniedziałku będzie odprawiona w Przemysłu w Seminarium.

4 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– czwartek – święto św. Tomasza Apostoła

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800. Od 1700 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od 1700. Po Mszy Świętej (jeżeli będzie pogoda) ognisko dla ministrantów i Maryjek.

7. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800 najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1700 a w Ryszkowej Woli o 1800.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna.

10. Do pracy od wtorku proszę: wt. – Bulik-Cienki, śr. – Goś-Magryś, czw. – Żaczek-Winiarz, pt. – Zawitkowski-Kuroś. Osiedle proszę o zabranie dachówki we wtorek rano.

11. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   + Tadeusz Duda (gregorianka)

– wt.    ———————————

– śr.      B: + Waldemar Szydłowski

– czw.  dzięk. z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla rodziny