Ogłoszenia 15.06.2014

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930 .  Do puszek zebrano: na Świątynię Opatrzności Bożej – 250 zł, na pomoc dla powodzian w Bośni – 550 zł. Wpłaty: RW: 455 zł; B: 1 680 zł. Dzisiaj kończy się okres komunii wielkanocnej.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1800 , z wyjątkiem wtorku (1730).

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – św. Brata Alberta, odpust na Krzyżówce o 1800
– czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
– sobota – św. Alojzego Gonzagi

4. Jutro 16-ty dzień miesiąca, „Dzień Papieski”. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do 2000.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1800.

6. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 730 i 930 a następnie procesja na Górki. Ołtarze przygotują rodziny: Wyczawski-Dyl, Kazior Andrzej, Nahacz Jan i Szydłowska-Rechul. Sąsiadów proszę o pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Bobrówka: Msza Święta o 1400 i procesja na POM. Ołtarze: przy drodze na POM (domki), pierwsza klatka, druga klatka i rodzina Dudziak (domki z drugiej strony). Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków na Boże Ciało i w czasie oktawy. Dzieci pierwszokomunijne przychodzą w albach.  Krzyż i chorągwie – Straż.

7. W oktawie Bożego Ciała procesje wokół kościoła.
Noszenie chorągwi i obrazów na procesjach.

8. Zapowiedzi:
RW i B: Daniel Broda, s. Eugeniusza i Zofii Fortuna, ur. Jarosław, zam. Ryszkowa Wola
i Katarzyna Justyna Warchoł, c. Stanisława i Teresy Kardasińskiej, ur. Jarosław, zam. Bobrówka, zap. 1.

9. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   + Tadeusz Duda (gregorianka)

– wt.     + Tadeusz Duda (gregorianka)

– śr.      B: + Tadeusz Duda (gregorianka)

– czw.  730     RW: + Tadeusz Duda (gregorianka)