Ogłoszenia 18.05.2014

5 Niedziela Wielkanocy A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 930, B: 1100. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1830 . Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Majowych.

3. W Bobrówce „Biały Tydzień”. Msze Święte codziennie o 1700 i po Mszy Nabożeństwo Majowe.

4. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– sobota – NMP Wspomożycielki Wiernyc

5. W piątek po Mszy Świętej spotkanie RAM-u.

6. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

7. Podziękowania:
B: Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza – nowy ornat, oraz za przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości.

8. Za tydzień  porządek Mszy Świętych: RW: 730 i 1100 , Bobrówka: 930 .
Spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli o 1300.

– pon.   B: + Kazimierz Kardasiński, + Gawura Władysław
                        RW: za parafian

– wt.     + Michał, Stefania

– śr.      B: + ks. Stanisław Putyło