Ogłoszenia 24 NZ B 2024

24 Niedziela Zwykła B                                                                                                         15.09.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy radio diecezjalne (FARA).

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:W śr. święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. W sob. święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko we wt. Msza św. o godz. 7.00 rano. W śr. Msza św. w Bobrówce.

4.W czw. od 17.00-18.00 adoracja, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św, po Mszy św. spotkanie z młodzieżą bierzmowaną z kl. VIII.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dziękuję za wykoszenie przy parkingu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne:16.09 – 22.09.2024

Pon.: + Józefa(f) Starzyk od Grażyny Szpunar