Ogłoszenia 18 NZ B 2024

18 Niedziela Zwykła B                                                                                                                04.08.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych i adoracja. We wt. Święto Przemienienia Pańskiego. Dzisiejsza taca na potrzeby Archidiecezji. Wpłaty: szkoła-kościół 1550zł. Dziękuję tym, którzy wpłacają swoje ofiary bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać. W ostatnią niedziele do puszki na dzieci z Bobrówki zebrano 7500zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte w pon, śr. i pt. o 7.00 rano natomiast we wt, czw i sob o 18.00.W liturgii wspominamy:w pt. święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, a w sob. święto św. Wawrzyńca.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce. W czw. od 17.00-18.00 adoracja, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

4. Bobrówka. Proszę by obraz od Pani Kazimiery Brody przyjęła rodzina Mądrzak, a następnie rodziny przy drodze w kierunku do rodziny Liszka, a później Pani Paterek i Pani Chysz. A następnie od rodziny Sopyła na Kąt.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dziękuję za wykoszenie wokół kościoła O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół i przy parkingu.

Intencje   mszalne: od 05.08 – 11.08.2024

Pon.: Z róży Janiny Skiba za siostry i ich rodziny

Wt.: + Maria, Józefa(f) i Antoni Kisała

Śr.: + Emilia Kobylarz

Czw.: O szczęśliwe rozwiązanie (dla córki i synowej)

Pt.: + Zuzanna Socała

Sob.: + Helena Łemecha 1 rocz. śm

7.30: W 18 rocz. ur. Karola o bł. B. Światło Ducha Św.

i opiekę MB

9.30: O nawrócenie grzeszników