Ogłoszenia 26.01.2014

3 Niedziela Zwykła A

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100, B: 930.  Dzisiaj o 1300 spotkanie Rady Parafialnej.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700 .

3. W ty tygodniu w Liturgii wspominamy:
poniedziałek – bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
wtorek – św. Tomasza z Akwinu
piątek – św. Jana Bosko

4. We środę Msza Święta w Bobrówce  o 1700.

5. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca.

6. W najbliższą niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego, poświęcenie gromnic. Dzieci klasy II otrzymają książeczki w ramach swojego przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się szczególnie w intencji wszystkich Sióstr pochodzących z naszej parafii. Taca na zakony klauzulowe. Zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna.

7. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

8. Zapowiedzi:
B: Radosław Zbigniew Dyrda, s. Jerzego i Krystyny Wilk, ur. 22.03.1990 r. Jarosław, zam. Bobrówka i Ewelina Barbara Kisiel, c. Andrzeja i Marii Królik, ur. 22.06.1990 r. Jarosław, zam. Radawa, zap. 1.

– pn.     dzięk. za szczęśliwe przeżycie Starego Roku z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w Nowym Roku

– wt.     + Michał, Stefania

– śr.      B: + Józef Hycza

– czw.  + Józefa Szymuś (od mieszkańców Osiedla)