Ogłoszenia 15 NZ B 2024

15 Niedziela Zwykła B    14.07.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. .Wpłaty: Dziękuję tym, którzy wpłacają swoje ofiary bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko we wt. i czw.i sob. Msza rano o godz.7.00. W liturgii wspominamy:we wt. NMP z Góry Karmel. W pon. modlimy się do św. Andrzeja Boboli, a we wt. do św. Jana Pawła II.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce o 18.00.

4.W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary zebrane z tej okazji na parkingu, będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5. Zapowiedzi: Piotr, Paweł Bielak s. Wilhelma i Bożeny Matłosz ur. w Jarosławiu stanu wolnego i Iwona Gawura c. Jana i Marii Kardasińska ur. w Jarosławiu stanu wolnego. Zap.1

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę nie wycierać złoceń. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne: od 15.07 – 21.07.2024

Pon.: + Adolf 9.rocz. śm. Genowefa i Franciszek

Wt.: Za parafian

Śr.: + Zdzisław Sopyła, Józefa(f) i Edward Kruba