Ogłoszenia 1 N W Postu B 2024

1 Niedziela Wielkiego Postu B    18.02.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes. Na Ukrainę w środę popielcową zebrano 1410zł. Bóg zapłać. Wpłaty: B. Kąt -2060zł. Bóg zapłać. Dziękuję również tym wszystkim, którzy swoje ofiary wpłacają bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

2.W pon,wt,śr. i czw. Msze Święte o 17.00.We wt. po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i Maryjek. W czw. od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. i spotkanie dla bierzmowanych z kl. VIII zapraszam.

3.W pt. rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne (parafialne) Głosił je będzie Ks. Jacek Bram wikariusz parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku. Program jest na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę by przyjść do sprzątania w dogodnym czasie czy to w pt. wieczorem czy w sob. gdy nie będzie spotkań rekolekcyjnych. Dziękuję tym Panom, którzy w sobotę pracowali przy drzewie przy parafii. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne: od 19.02 – 25.02.2024

Pon.: Podzię. za łaski z prośbą o bł. B. i opiekę MB

dla całej rodziny

Wt.: Dantis

Śr.: + Zofia 11 rocz. śm. i za zm. z rodzi. Surmów

Czw.: Dziękczynna za łaski z prośbą o bł. B.

i opiekę MB dla rodziny

Pt.: Z róży Urszuli Kuroś za siostry i ich rodziny

Sob.: Za dusze w czyścu cierpiące

7.30: +Julia w rocz. śm. i Józef Magryś